KotiTuotteetLaitteisto, kiinnittimet, tarvikkeetTiivisteet - O -renkaatZUSAVB75M2.5X9
ZUSAVB75M2.5X9 Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
ZUSAVB75M2.5X9
Mfr# ZUSAVB75M2.5X9
Mfr. USA Sealing
Kuvaus Brown Viton O-Ring - 2.5mm Wide
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa USA Sealing ZUSAVB75M2.5X9: sta
lomakkeissa
Pyydä tarjous
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero ZUSAVB75M2.5X9
Valmistaja USA Sealing
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 0 pcs
lomakkeissa
Terminen Ominaisvastus 75 Shore A
Resistance Tolerance FKM
Arvioinnit -
Pitch - Mating Brown
Ulkopuolinen kosketusnäyttö 0.551" (14.00mm)
Core Processor 0.354" (9.00mm)
Color - Enhanced -26°C ~ 204°C