KotiTuotteetvastuksetKaapelin vastuksetFMP200FRE52-31R6
FMP200FRE52-31R6 Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
FMP200FRE52-31R6
Mfr# FMP200FRE52-31R6
Mfr. Yageo
Kuvaus RES 31.6 OHM 1% 2W AXIAL
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa YAGEO FMP200FRE52-31R6: sta
lomakkeissa FMP200FRE52-31R6.pdf
Pyydä tarjous
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero FMP200FRE52-31R6
Valmistaja Yageo
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 0 pcs
Shell Size - Insert Axial
Viite Tyyppi Flame Proof, Safety
Arvioinnit FMP
Q @ Freq 2
Plug Type ±50ppm/°C
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce ±1%
Tulo kapasitanssi 31.6 Ohms
hystereesi Axial
Nykyinen - Modulaatio 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Ota yhteys matkatavaraan Metal Film
Color - Enhanced -55°C ~ 155°C
CMRR, PSRR (Typ) -
Saatavilla Taajuusalue 2W