KotiTuotteetInduktorit, kelat, kuristimetKiinteät induktoritXFHCL6030PIC-R22N
XFHCL6030PIC-R22N Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
XFHCL6030PIC-R22N
Mfr# XFHCL6030PIC-R22N
Mfr. XFMRS
Kuvaus FIXED IND 0.22UH 40A 2.8 MOHM SM
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa XFMRS XFHCL6030PIC-R22N: sta
lomakkeissa
Pyydä tarjous
  • Varastossa:1500 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero XFHCL6030PIC-R22N
Valmistaja XFMRS
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 1500 pcs
lomakkeissa
pinosuunnassa 2.8mOhm Max
Koko / Dimension Molded
Shell Size - Insert -
Viite Tyyppi -
Reel Kapasiteetti Shielded
Melu - 10 Hz - 10 kHz -
Muistimuoto 0.22 µH
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce ±30%
hystereesi -
Taajuus - Tuotos 1 -
Nykyinen - Modulaatio 0.287" L x0.259" W (7.30mm x 6.60mm)
Color - Enhanced -40°C ~ 125°C
Color - Cap AEC-Q200
CMRR, PSRR (Typ) 0.110\
Säteen kulma -
B25 / 85 100 kHz