| Mfr# | 61202621621 |
|---|---|
| Mfr. | Würth Elektronik |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Würth Elektronik 61202621621: sta |
| lomakkeissa | 1.61202621621.pdf |
|---|---|
| 2.61202621621.pdf | |
| 3.61202621621.pdf | |
| 4.61202621621.pdf | |
| 5.61202621621.pdf | |
| 6.61202621621.pdf | |
| 7.61202621621.pdf | |
| 8.61202621621.pdf |
| Osa numero | 61202621621 |
|---|---|
| Valmistaja | Würth Elektronik |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 515 pcs |
| lomakkeissa | 1.61202621621.pdf 2.61202621621.pdf 3.61202621621.pdf 4.61202621621.pdf 5.61202621621.pdf 6.61202621621.pdf 7.61202621621.pdf 8.61202621621.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | - |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | - |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Vastus @ 0 ° C | - |
| Viite Tyyppi | Keying Slot |
| Arvioinnit | WR-BHD |
| Kustantaja | Copper Alloy |
| Etenemisviive (Max) | Board to Cable/Wire |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | - |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Header |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.100' (2.54mm) |
| tarrakoon | Shrouded - 4 Wall |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 26 |
| Syötetyyppi | Male Pin |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.358' (9.10mm) |
| Grip Range | 250V |
| taajuus vakaus | 0.118' (3.00mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Halkaisija - Runko OD | - |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.100' (2.54mm) |
| Color - Enhanced | -40°C ~ 125°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |