
| Mfr# | 1961110000 |
|---|---|
| Mfr. | Weidmuller |
| Kuvaus | TERM BLOCK PLUG 10POS 270DEG 5MM |
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Weidmüller 1961110000: sta |
| lomakkeissa | 1.1961110000.pdf |
|---|---|
| 2.1961110000.pdf |
| Osa numero | 1961110000 |
|---|---|
| Valmistaja | Weidmuller |
| Kuvaus | TERM BLOCK PLUG 10POS 270DEG 5MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | RoHS yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.1961110000.pdf 2.1961110000.pdf |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali) | Screw - Clamping Yoke (Tension Sleeve) |
| Trip Tila | M2.5 |
| socket Syvyys | - |
| Koko / Dimension | Plug, Female Sockets |
| Koko | 0.4-0.5 Nm (3.5-4.4 Lb-In) |
| Kierto | Tin |
| Ripple Current - matala taajuus | 1 |
| Viite Tyyppi | Ejector Latches, Retention Latches (Non-Wire Side) |
| Arvioinnit | Omnimate BL |
| Kustantaja | Copper Alloy |
| Pitch - Mating | Black |
| oheislaitteet | 400 V |
| PSRR | 10 |
| Oscillator tyyppi | 20 A |
| Toimintaelämä | - |
| Numeerinen aukko | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Lukumäärä positiot / Yhteydet | 12-30 AWG |
| Lukumäärä Lines | - |
| Lukumäärä Bands | 300 V |
| Otsikkotyypin | 23A |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 10 |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 1.071' (27.20mm) |
| Mukana MCU / MPU Board (s) | 7mm |
| suodattimien järjestys | 270° |
| Differential Travel | 0.197' (5.00mm) |
| Halkaisija | 0.2-4mm² |
| Color - Enhanced | -50°C ~ 100°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Free Hanging (In-Line) |