KotiTuotteetDiscrete Semiconductor ProductsDiodit - Zener - SingleBZX585B13 RKG
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
BZX585B13 RKG
Mfr# BZX585B13 RKG
Mfr. Taiwan Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 13V 200MW SOD523F
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa Taiwan Semiconductor Corporation BZX585B13 RKG: sta
lomakkeissa BZX585B13 RKG.pdf
Pyydä tarjous
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero BZX585B13 RKG
Valmistaja Taiwan Semiconductor
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 0 pcs
lomakkeissa BZX585B13 RKG.pdf
Shell Size - Insert SC-79, SOD-523
Rotor-inertia 90 nA @ 8 V
vaatii 13 V
Arvioinnit -
Toiminta-aika 30 Ohms
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce ±2%
hystereesi SOD-523F
Nykyinen asetus - Line 200 mW
Color - Enhanced 150°C (TJ)