| Mfr# | SFM210-LPSE-D15-ST-BK |
|---|---|
| Mfr. | Sullins Connector Solutions |
| Kuvaus | CONN HDR 30POS 0.039 GOLD PCB |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Sullins Connector Solutions SFM210-LPSE-D15-ST-BK: sta |
| lomakkeissa | 1.SFM210-LPSE-D15-ST-BK.pdf |
|---|---|
| 2.SFM210-LPSE-D15-ST-BK.pdf | |
| 3.SFM210-LPSE-D15-ST-BK.pdf |
| Osa numero | SFM210-LPSE-D15-ST-BK |
|---|---|
| Valmistaja | Sullins Connector Solutions |
| Kuvaus | CONN HDR 30POS 0.039 GOLD PCB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.SFM210-LPSE-D15-ST-BK.pdf 2.SFM210-LPSE-D15-ST-BK.pdf 3.SFM210-LPSE-D15-ST-BK.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | Flash |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Gold |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | SFM210 |
| Kustantaja | Phosphor Bronze |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | 10.0µin (0.25µm) |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Header |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.039" (1.00mm) |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 30 |
| Syötetyyppi | Female Socket |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.083" (2.10mm) |
| Grip Range | - |
| taajuus vakaus | 0.094" (2.40mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.039" (1.00mm) |
| Color - Enhanced | -40°C ~ 125°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |