| Mfr# | PRPC009DABN-RC |
|---|---|
| Mfr. | Sullins Connector Solutions |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Sullins Connector Solutions PRPC009DABN-RC: sta |
| lomakkeissa | 1.PRPC009DABN-RC.pdf |
|---|---|
| 2.PRPC009DABN-RC.pdf |
| Osa numero | PRPC009DABN-RC |
|---|---|
| Valmistaja | Sullins Connector Solutions |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 1 pcs |
| lomakkeissa | 1.PRPC009DABN-RC.pdf 2.PRPC009DABN-RC.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | Flash |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Gold |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Vastus @ 0 ° C | 0.230" (5.84mm) |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | - |
| Kustantaja | Brass |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board or Cable |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | Flash |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Header, Breakaway |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.100" (2.54mm) |
| tarrakoon | Unshrouded |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 18 |
| Syötetyyppi | Male Pin |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.098" (2.50mm) |
| Grip Range | - |
| taajuus vakaus | 0.230" (5.84mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Halkaisija - Runko OD | 0.558" (14.18mm) |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.100" (2.54mm) |
| Color - Enhanced | -40°C ~ 105°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |