
| Mfr# | NPPN192GFNS-RC |
|---|---|
| Mfr. | Sullins Connector Solutions |
| Kuvaus | CONN HDR 38POS 0.079 GOLD SMD |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Sullins Connector Solutions NPPN192GFNS-RC: sta |
| lomakkeissa | 1.NPPN192GFNS-RC.pdf |
|---|---|
| 2.NPPN192GFNS-RC.pdf | |
| 3.NPPN192GFNS-RC.pdf |
| Osa numero | NPPN192GFNS-RC |
|---|---|
| Valmistaja | Sullins Connector Solutions |
| Kuvaus | CONN HDR 38POS 0.079 GOLD SMD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.NPPN192GFNS-RC.pdf 2.NPPN192GFNS-RC.pdf 3.NPPN192GFNS-RC.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | Flash |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Gold |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | - |
| Kustantaja | Phosphor Bronze |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | Flash |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Header, Top or Bottom Entry |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.079' (2.00mm) |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 38 |
| Syötetyyppi | Female Socket |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.110' (2.79mm) |
| Grip Range | - |
| taajuus vakaus | - |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.079' (2.00mm) |
| Color - Enhanced | -40°C ~ 105°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Surface Mount |