KotiTuotteetvastuksetChip Resistor - Pinta-asennusRMEF0603FT5K62
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
RMEF0603FT5K62
Mfr# RMEF0603FT5K62
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5.62K OHM 1% 1/10W 0603
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa Stackpole Electronics Inc RMEF0603FT5K62: sta
lomakkeissa RMEF0603FT5K62.pdf
Pyydä tarjous
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero RMEF0603FT5K62
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 0 pcs
lomakkeissa RMEF0603FT5K62.pdf
Shell Size - Insert 0603 (1608 Metric)
Viite Tyyppi -
Arvioinnit RMEF
Q @ Freq 2
Plug Type ±100ppm/°C
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce ±1%
Tulo kapasitanssi 5.62 kOhms
hystereesi 0603
Nykyinen - Modulaatio 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ota yhteys matkatavaraan Thick Film
Color - Enhanced -55°C ~ 155°C
Color - Cap AEC-Q200
CMRR, PSRR (Typ) 0.020" (0.50mm)
Saatavilla Taajuusalue 0.1W, 1/10W