KotiTuotteetvastuksetKaapelin vastuksetASR14JT10K0
ASR14JT10K0 Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
ASR14JT10K0
Mfr# ASR14JT10K0
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10K OHM 5% 1/4W AXIAL
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa Stackpole Electronics Inc ASR14JT10K0: sta
lomakkeissa ASR14JT10K0.pdf
Pyydä tarjous
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero ASR14JT10K0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 0 pcs
lomakkeissa ASR14JT10K0.pdf
Shell Size - Insert Axial
Viite Tyyppi Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Arvioinnit ASR
Q @ Freq 2
Plug Type 0/ -1800ppm/°C
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce ±5%
Tulo kapasitanssi 10 kOhms
hystereesi Axial
Nykyinen - Modulaatio 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Ota yhteys matkatavaraan Metal Film
Color - Enhanced -55°C ~ 155°C
CMRR, PSRR (Typ) -
Saatavilla Taajuusalue 0.25W, 1/4W