| Mfr# | SIT8008BIA3-28S |
|---|---|
| Mfr. | SiTime |
| Kuvaus | OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY |
| RoHs-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa SiTime SIT8008BIA3-28S: sta |
| lomakkeissa | 1.SIT8008BIA3-28S.pdf |
|---|---|
| 2.SIT8008BIA3-28S.pdf | |
| 3.SIT8008BIA3-28S.pdf |
| Osa numero | SIT8008BIA3-28S |
|---|---|
| Valmistaja | SiTime |
| Kuvaus | OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.SIT8008BIA3-28S.pdf 2.SIT8008BIA3-28S.pdf 3.SIT8008BIA3-28S.pdf |
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 4.3µA |
| Jännite - Load | ±20ppm |
| Katsoo Area | - |
| Vaihtokytkentä | LVCMOS |
| Tuki Paneelin paksuus | Bulk |
| Koko / Dimension | XO (Standard) |
| Shell Size - Insert | 4-SMD, No Lead |
| Arvioinnit | SiT8008B |
| Q @ Vr, F | 0.031" (0.79mm) |
| Probe Material | - |
| Paneeli Reikäpituus | 4.5mA |
| Lukumäärä Yhteydet | Standby |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | SiTIME |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 |
| elohopea | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero | SIT8008BIA3-28S-ND |
| Suhteellinen kosteus | MEMS |
| Flex Voima | Active |
| duplex | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Halkaisija - Barrel ID | 1MHz ~ 110MHz |
| Nykyinen suhde | 2.8V |
| Nykyinen - Modulaatio | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Color - Enhanced | -40°C ~ 85°C |
| Color - Cap | - |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Surface Mount |