| Mfr# | SIT8008ACF3-33E |
|---|---|
| Mfr. | SiTime |
| Kuvaus | OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V EN/DS |
| RoHs-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa SiTime SIT8008ACF3-33E: sta |
| lomakkeissa | 1.SIT8008ACF3-33E.pdf |
|---|---|
| 2.SIT8008ACF3-33E.pdf | |
| 3.SIT8008ACF3-33E.pdf |
| Osa numero | SIT8008ACF3-33E |
|---|---|
| Valmistaja | SiTime |
| Kuvaus | OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V EN/DS |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.SIT8008ACF3-33E.pdf 2.SIT8008ACF3-33E.pdf 3.SIT8008ACF3-33E.pdf |
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 4mA |
| Jännite - Load | - |
| Katsoo Area | ±20ppm |
| Vaihtokytkentä | HCMOS, LVCMOS |
| Tuki Paneelin paksuus | Bulk |
| Koko / Dimension | XO (Standard) |
| Shell Size - Insert | 4-SMD, No Lead |
| Arvioinnit | SiT8008 |
| Q @ Vr, F | 0.031" (0.79mm) |
| Probe Material | - |
| Paneeli Reikäpituus | 4.5mA |
| Lukumäärä Yhteydet | Enable/Disable |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | SiTIME |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 |
| elohopea | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero | SIT8008ACF3-33E-ND |
| Suhteellinen kosteus | MEMS |
| Flex Voima | Active |
| duplex | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Halkaisija - Barrel ID | 1MHz ~ 110MHz |
| Nykyinen suhde | 3.3V |
| Nykyinen - Modulaatio | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Color - Enhanced | -20°C ~ 70°C |
| Color - Cap | - |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Surface Mount |