
| Mfr# | TMM-146-01-G-D-RA-013 |
|---|---|
| Mfr. | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | 2MM TERMINAL STRIP |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Samtec Inc. TMM-146-01-G-D-RA-013: sta |
| lomakkeissa | 1.TMM-146-01-G-D-RA-013.pdf |
|---|---|
| 2.TMM-146-01-G-D-RA-013.pdf | |
| 3.TMM-146-01-G-D-RA-013.pdf |
| Osa numero | TMM-146-01-G-D-RA-013 |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | 2MM TERMINAL STRIP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.TMM-146-01-G-D-RA-013.pdf 2.TMM-146-01-G-D-RA-013.pdf 3.TMM-146-01-G-D-RA-013.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | 91 |
| Ilmanvaihto | 3.00µin (0.076µm) |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Gold |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Vastus @ 0 ° C | 0.126" (3.20mm) |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | TMM |
| Kustantaja | Phosphor Bronze |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board or Cable |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | 20.0µin (0.51µm) |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Header |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.079" (2.00mm) |
| tarrakoon | Unshrouded |
| LO taajuus | - |
| Eristysväri | 92 |
| Syötetyyppi | Male Pin |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.155" (3.94mm) |
| Grip Range | - |
| taajuus vakaus | 0.120" (3.05mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Halkaisija - Runko OD | - |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.079" (2.00mm) |
| Color - Enhanced | -55°C ~ 125°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole, Right Angle |