| Mfr# | TMM-142-04-F-S |
|---|---|
| Mfr. | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | 2MM TERMINAL STRIP |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Samtec Inc. TMM-142-04-F-S: sta |
| lomakkeissa | 1.TMM-142-04-F-S.pdf |
|---|---|
| 2.TMM-142-04-F-S.pdf | |
| 3.TMM-142-04-F-S.pdf | |
| 4.TMM-142-04-F-S.pdf |
| Osa numero | TMM-142-04-F-S |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | 2MM TERMINAL STRIP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.TMM-142-04-F-S.pdf 2.TMM-142-04-F-S.pdf 3.TMM-142-04-F-S.pdf 4.TMM-142-04-F-S.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | - |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Tin |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Vastus @ 0 ° C | 0.075" (1.90mm) |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | TMM |
| Kustantaja | Phosphor Bronze |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board or Cable |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | 3.00µin (0.076µm) |
| Pin pituus | 1 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Header |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.079" (2.00mm) |
| tarrakoon | Unshrouded |
| LO taajuus | - |
| Eristysväri | 42 |
| Syötetyyppi | Male Pin |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.059" (1.50mm) |
| Grip Range | - |
| taajuus vakaus | 0.090" (2.29mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Halkaisija - Runko OD | 0.224" (5.69mm) |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | - |
| Color - Enhanced | -55°C ~ 125°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |