| Mfr# | SFMC-106-T2-F-D-P-TR |
|---|---|
| Mfr. | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | CONN RCPT 12POS 0.05 GOLD SMD |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Samtec Inc. SFMC-106-T2-F-D-P-TR: sta |
| lomakkeissa | 1.SFMC-106-T2-F-D-P-TR.pdf |
|---|---|
| 2.SFMC-106-T2-F-D-P-TR.pdf | |
| 3.SFMC-106-T2-F-D-P-TR.pdf | |
| 4.SFMC-106-T2-F-D-P-TR.pdf | |
| 5.SFMC-106-T2-F-D-P-TR.pdf |
| Osa numero | SFMC-106-T2-F-D-P-TR |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | CONN RCPT 12POS 0.05 GOLD SMD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.SFMC-106-T2-F-D-P-TR.pdf 2.SFMC-106-T2-F-D-P-TR.pdf 3.SFMC-106-T2-F-D-P-TR.pdf 4.SFMC-106-T2-F-D-P-TR.pdf 5.SFMC-106-T2-F-D-P-TR.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | - |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Tin |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Viite Tyyppi | Pick and Place |
| Arvioinnit | Tiger Eye™ SFMC |
| Kustantaja | Phosphor Bronze |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board or Cable |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | 3.00µin (0.076µm) |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Receptacle |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.050" (1.27mm) |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 12 |
| Syötetyyppi | Female Socket |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.185" (4.70mm) |
| Grip Range | - |
| taajuus vakaus | - |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.050" (1.27mm) |
| Color - Enhanced | -55°C ~ 125°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Surface Mount |