| Mfr# | MMS-104-02-L-DV-P |
|---|---|
| Mfr. | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | 2MM SOCKET STRIPS |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Samtec, Inc. MMS-104-02-L-DV-P: sta |
| lomakkeissa |
|---|
| Osa numero | MMS-104-02-L-DV-P |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | 2MM SOCKET STRIPS |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | - |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Tin |
| Tuki Paneelin paksuus | Bulk |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| RoHS-tila | 3 Weeks |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Viite Tyyppi | Pick and Place |
| Arvioinnit | MMS |
| Kustantaja | Phosphor Bronze |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board or Cable |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | 10.0µin (0.25µm) |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Jännitteet valvoman | 3.9A per Contact |
| Lukumäärä Keys | Receptacle |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.079" (2.00mm) |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Samtec Inc. |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 |
| Valmistajan osanumero | MMS-104-02-L-DV-P-ND |
| LO taajuus | - |
| Eristysväri | 8 |
| Syötetyyppi | Female Socket |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.177" (4.50mm) |
| Grip Range | - |
| taajuus vakaus | - |
| Flex Voima | Active |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.079" (2.00mm) |
| Color - Enhanced | -55°C ~ 125°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Surface Mount |