| Mfr# | FTMH-114-02-F-DV-A-P |
|---|---|
| Mfr. | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | CONN HEADER SMD 28POS 1MM |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Samtec Inc. FTMH-114-02-F-DV-A-P: sta |
| lomakkeissa | 1.FTMH-114-02-F-DV-A-P.pdf |
|---|---|
| 2.FTMH-114-02-F-DV-A-P.pdf |
| Osa numero | FTMH-114-02-F-DV-A-P |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | CONN HEADER SMD 28POS 1MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.FTMH-114-02-F-DV-A-P.pdf 2.FTMH-114-02-F-DV-A-P.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | - |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Tin |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Vastus @ 0 ° C | 0.075" (1.90mm) |
| Viite Tyyppi | Board Guide, Pick and Place |
| Arvioinnit | FTMH |
| Kustantaja | Phosphor Bronze |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | 3.00µin (0.076µm) |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Header |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.039" (1.00mm) |
| tarrakoon | Unshrouded |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 28 |
| Syötetyyppi | Male Pin |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.059" (1.50mm) |
| Grip Range | - |
| taajuus vakaus | - |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Halkaisija - Runko OD | - |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.039" (1.00mm) |
| Color - Enhanced | -55°C ~ 125°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Surface Mount |