
| Mfr# | ESW-129-33-T-S |
|---|---|
| Mfr. | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | CONN SOCKET 29POS 0.1 TIN PCB |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Samtec Inc. ESW-129-33-T-S: sta |
| lomakkeissa | 1.ESW-129-33-T-S.pdf |
|---|---|
| 2.ESW-129-33-T-S.pdf | |
| 3.ESW-129-33-T-S.pdf |
| Osa numero | ESW-129-33-T-S |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | CONN SOCKET 29POS 0.1 TIN PCB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.ESW-129-33-T-S.pdf 2.ESW-129-33-T-S.pdf 3.ESW-129-33-T-S.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | - |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Tin |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | ESW |
| Kustantaja | Phosphor Bronze |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board |
| Virtalähteen tyyppi | Tin |
| Virta (dBm) | - |
| Pin pituus | 1 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Elevated Socket |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.100" (2.54mm) |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 29 |
| Syötetyyppi | Forked |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.635" (16.13mm) |
| Grip Range | 550VAC |
| taajuus vakaus | 0.090" (2.29mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | - |
| Color - Enhanced | -55°C ~ 105°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |