| Mfr# | ESW-114-23-L-D |
|---|---|
| Mfr. | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | CONN SOCKET 28POS 0.1 GOLD PCB |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Samtec Inc. ESW-114-23-L-D: sta |
| lomakkeissa | 1.ESW-114-23-L-D.pdf |
|---|---|
| 2.ESW-114-23-L-D.pdf | |
| 3.ESW-114-23-L-D.pdf |
| Osa numero | ESW-114-23-L-D |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| Kuvaus | CONN SOCKET 28POS 0.1 GOLD PCB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.ESW-114-23-L-D.pdf 2.ESW-114-23-L-D.pdf 3.ESW-114-23-L-D.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | - |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Tin |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | ESW |
| Kustantaja | Phosphor Bronze |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | 10.0µin (0.25µm) |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Elevated Socket |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.100" (2.54mm) |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 28 |
| Syötetyyppi | Forked |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.535" (13.60mm) |
| Grip Range | 550VAC |
| taajuus vakaus | 0.190" (4.83mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.100" (2.54mm) |
| Color - Enhanced | -55°C ~ 125°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |