KotiTuotteetvastuksetKaapelin vastuksetGP55-7151-FBW
GP55-7151-FBW Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
GP55-7151-FBW
Mfr# GP55-7151-FBW
Mfr. RCD Components
Kuvaus RES MF AXIAL 1/4W 7.15K OHM 1%
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa RCD Components GP55-7151-FBW: sta
lomakkeissa GP55-7151-FBW.pdf
Pyydä tarjous
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero GP55-7151-FBW
Valmistaja RCD Components
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 0 pcs
lomakkeissa GP55-7151-FBW.pdf
Shell Size - Insert Axial
Viite Tyyppi Moisture Resistant
Arvioinnit GP
Q @ Freq 2
Plug Type 100ppm/°C
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce ±1%
Tulo kapasitanssi 7.15 kOhms
hystereesi Axial
Nykyinen - Modulaatio 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Ota yhteys matkatavaraan Metal Film
Color - Enhanced -55°C ~ 160°C
CMRR, PSRR (Typ) -
Saatavilla Taajuusalue 0.25W, 1/4W