
| Mfr# | 832-10-026-10-001000 |
|---|---|
| Mfr. | Mill-Max |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 26POS 2MM |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Mill-Max Manufacturing Corp. 832-10-026-10-001000: sta |
| lomakkeissa | 832-10-026-10-001000.pdf |
|---|
| Osa numero | 832-10-026-10-001000 |
|---|---|
| Valmistaja | Mill-Max |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 26POS 2MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 832-10-026-10-001000.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | 10.0µin (0.25µm) |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Gold |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Circular |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Vastus @ 0 ° C | 0.154" (3.91mm) |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | 832 |
| Kustantaja | Brass Alloy |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | 10.0µin (0.25µm) |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Header |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.079" (2.00mm) |
| tarrakoon | Unshrouded |
| LO taajuus | - |
| Eristysväri | 26 |
| Syötetyyppi | Male Pin |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.110" (2.79mm) |
| Grip Range | - |
| taajuus vakaus | 0.164" (4.17mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Halkaisija - Runko OD | 0.475" (12.07mm) |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.079" (2.00mm) |
| Color - Enhanced | - |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |