
| Mfr# | 802-40-046-10-004000 |
|---|---|
| Mfr. | Mill-Max |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Mill-Max Manufacturing Corp. 802-40-046-10-004000: sta |
| lomakkeissa | 802-40-046-10-004000.pdf |
|---|
| Osa numero | 802-40-046-10-004000 |
|---|---|
| Valmistaja | Mill-Max |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 802-40-046-10-004000.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | 200.0µin (5.08µm) |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Tin |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Circular |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Vastus @ 0 ° C | 0.125" (3.18mm) |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | 802 |
| Kustantaja | Brass Alloy |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board |
| Virtalähteen tyyppi | Tin |
| Virta (dBm) | 200.0µin (5.08µm) |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Header |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.100" (2.54mm) |
| tarrakoon | Unshrouded |
| LO taajuus | - |
| Eristysväri | 46 |
| Syötetyyppi | Male Pin |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.071" (1.80mm) |
| Grip Range | - |
| taajuus vakaus | 0.125" (3.18mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Halkaisija - Runko OD | 0.330" (8.38mm) |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.100" (2.54mm) |
| Color - Enhanced | - |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |