| Mfr# | 315-43-128-41-003000 |
|---|---|
| Mfr. | Mill-Max |
| Kuvaus | CONN RCPT 28POS 0.1 GOLD PCB |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Mill-Max Manufacturing Corp. 315-43-128-41-003000: sta |
| lomakkeissa | 1.315-43-128-41-003000.pdf |
|---|---|
| 2.315-43-128-41-003000.pdf |
| Osa numero | 315-43-128-41-003000 |
|---|---|
| Valmistaja | Mill-Max |
| Kuvaus | CONN RCPT 28POS 0.1 GOLD PCB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.315-43-128-41-003000.pdf 2.315-43-128-41-003000.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | 200.0µin (5.08µm) |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Tin |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Circular |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | 315 |
| Kustantaja | Beryllium Copper |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | 30.0µin (0.76µm) |
| Pin pituus | 1 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Receptacle |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.100' (2.54mm) |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 28 |
| Syötetyyppi | Female Socket |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.071' (1.80mm) |
| Grip Range | 100V, 150VDC |
| taajuus vakaus | 0.095' (2.41mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | - |
| Color - Enhanced | -55°C ~ 125°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |