
| Mfr# | PD9501GR/AC |
|---|---|
| Mfr. | Microsemi |
| Kuvaus | POE INJECTOR 60W 55V DESKTOP |
| RoHs-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Microsemi PD9501GR/AC: sta |
| lomakkeissa | 1.PD9501GR/AC.pdf |
|---|---|
| 2.PD9501GR/AC.pdf |
| Osa numero | PD9501GR/AC |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | POE INJECTOR 60W 55V DESKTOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.PD9501GR/AC.pdf 2.PD9501GR/AC.pdf |
| Yksisuuntaiset kanavat | CE, cULus, GS |
| Pakkauksen terminen kestävyys | 100 ~ 240 VAC |
| Koko / Dimension | Midspan Injector |
| RoHS-tila | 12 Weeks |
| Taitekerroin - Core | RJ45 (Data, Power) |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | PowerDsine® |
| Muut nimet | Q9695178 |
| Lukumäärä positiot / Bay / Row | IEEE802.3at |
| Lukumäärä Independent Viiveet | 0.706 lb (320.24g) |
| Noise Kuva | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Microsemi Corporation |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 20 |
| elohopea | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC | 10/100/1000 Mbps |
| Valmistajan osanumero | PD9501GR/AC-ND |
| Flex Voima | Active |
| Ejector Side | 55V |
| Nykyinen - Modulaatio | 5.94" L x 2.44" W x 1.50" H (151.0mm x 62.0mm x 38.0mm) |
| Nykyinen - Portti anodi Vuoto (Igao) | 1.1A |
| kokoonpano | 60W |
| Color - Enhanced | -10°C ~ 45°C |
| Perusyksikkö | RJ45 (Data) |
| Takalasin materiaali, pinnoitus | 1 |
| toimilaite Material | - |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Desktop |