| Mfr# | PIC24FV16KM102T-I/SS |
|---|---|
| Mfr. | Micrel / Microchip Technology |
| Kuvaus | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SSOP |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Microchip Technology PIC24FV16KM102T-I/SS: sta |
| lomakkeissa | 1.PIC24FV16KM102T-I/SS.pdf |
|---|---|
| 2.PIC24FV16KM102T-I/SS.pdf | |
| 3.PIC24FV16KM102T-I/SS.pdf | |
| 4.PIC24FV16KM102T-I/SS.pdf | |
| 5.PIC24FV16KM102T-I/SS.pdf | |
| 6.PIC24FV16KM102T-I/SS.pdf |
| Osa numero | PIC24FV16KM102T-I/SS |
|---|---|
| Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
| Kuvaus | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.PIC24FV16KM102T-I/SS.pdf 2.PIC24FV16KM102T-I/SS.pdf 3.PIC24FV16KM102T-I/SS.pdf 4.PIC24FV16KM102T-I/SS.pdf 5.PIC24FV16KM102T-I/SS.pdf 6.PIC24FV16KM102T-I/SS.pdf |
| Terminal Type | 16KB (5.5K x 24) |
| kutistuminen Ratio | 16-Bit |
| Shell Size - Insert | 28-SSOP (0.209', 5.30mm Width) |
| Shell-materiaali | A/D 19x10b/12b |
| Arvioinnit | PIC® XLP™ 24F |
| pikselikoko | Internal |
| Lukumäärä Distribution Bussit | FLASH |
| Pituus - Coil Extended | 32MHz |
| hystereesi | 28-SSOP |
| Guide Menetelmä | 512 x 8 |
| FIFO: n | Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT |
| DC-vastus (DCR) - sarja | 2V ~ 5V |
| Nykyinen - lyhytpiiri (Isc) | 1K x 8 |
| Nykyinen - Carry | PIC |
| kondensaattori Suvaitsevaisuus | 23 |
| Color - Enhanced | -40°C ~ 85°C (TA) |
| akku Series | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Surface Mount |