KotiTuotteetvastuksetChip Resistor - Pinta-asennusCR259760F
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
CR259760F
Mfr# CR259760F
Mfr. Meritek
Kuvaus RES SMD 976 OHM 1% 1/20W 0201
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa Meritek CR259760F: sta
lomakkeissa
Pyydä tarjous
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero CR259760F
Valmistaja Meritek
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 0 pcs
lomakkeissa
Shell Size - Insert 0201 (0603 Metric)
Viite Tyyppi -
Q @ Freq 2
Plug Type ±200ppm/°C
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce ±1%
Tulo kapasitanssi 976 Ohms
hystereesi -
Nykyinen - Modulaatio 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ota yhteys matkatavaraan Thick Film
Color - Enhanced -55°C ~ 155°C
Color - Cap -
CMRR, PSRR (Typ) 0.010" (0.26mm)
Saatavilla Taajuusalue 0.05W, 1/20W