| Mfr# | TPS77733PWPG4 |
|---|---|
| Mfr. | N/A |
| Kuvaus | IC REG LIN 3.3V 750MA 20HTSSOP |
| RoHs-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa N/A TPS77733PWPG4: sta |
| lomakkeissa | TPS77733PWPG4.pdf |
|---|
| Osa numero | TPS77733PWPG4 |
|---|---|
| Valmistaja | N/A |
| Kuvaus | IC REG LIN 3.3V 750MA 20HTSSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | TPS77733PWPG4.pdf |
| Switch Type | 60dB (1kHz) |
| Tuki Paneelin paksuus | Tube |
| Shell Size - Insert | 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| RoHS-tila | 28 Weeks |
| Resistanssi ohmissa @ 25 ° C | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Arvioinnit | - |
| käyttövoima | TPS77733 |
| Lukumäärä Päätteet | 10V |
| Määrä positiot tai Pins (Grid) | Positive |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Texas Instruments |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 70 |
| elohopea | 2 (1 Year) |
| materiaali | 3.3V |
| Valmistajan osanumero | TPS77733PWPG4-ND |
| hystereesi | 20-HTSSOP |
| Flux @ Current / Temperature - Testi | 0.43V @ 750mA |
| Flex Voima | Active |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) | - |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) | 1 |
| Nykyinen - Portti anodi Vuoto (Igao) | 750mA |
| Kiinnitysmutteri, pinnoitus | Enable, Power Good, Reset |
| Yhteys Maali - Mating | Fixed |
| Color - Enhanced | -40°C ~ 125°C |
| vahvistin Tyyppi | 125µA |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Surface Mount |