KotiTuotteetIntegroidut piirit (IC)Logiikka - Flip FlopsSN74F112NS
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
SN74F112NS
Mfr# SN74F112NS
Mfr. N/A
Kuvaus PROTOTYPE
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa N/A SN74F112NS: sta
lomakkeissa
Pyydä tarjous
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero SN74F112NS
Valmistaja N/A
Kuvaus PROTOTYPE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 0 pcs
lomakkeissa
Käytetty LED Negative Edge
Thermal Center Pad 2
Päättymisnestepaksuus 6.5ns @ 5V, 50pF
Koko / Dimension JK Type
Shell Size - Insert 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Arvioinnit 74F
Toimintatapa 130 MHz
Lukumäärä Yhteydet Set(Preset) and Reset
Load Side Wire / Stud Size 1
hystereesi 16-SO
FPGA SRAM 1mA, 20mA
Nykyinen suhde 4.5V ~ 5.5V
Yhteys Maali - Mating Complementary
Color - Enhanced 0°C ~ 70°C (TA)
vahvistin Tyyppi 19 mA