| Mfr# | M80-8871601 |
|---|---|
| Mfr. | Harwin |
| Kuvaus | CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD PCB |
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Harwin Inc. M80-8871601: sta |
| lomakkeissa | 1.M80-8871601.pdf |
|---|---|
| 2.M80-8871601.pdf | |
| 3.M80-8871601.pdf |
| Osa numero | M80-8871601 |
|---|---|
| Valmistaja | Harwin |
| Kuvaus | CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD PCB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.M80-8871601.pdf 2.M80-8871601.pdf 3.M80-8871601.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | 137.8µin (3.50µm) |
| topologia | Locking Ramp |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Tin-Lead |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Circular |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | Automotive, General Purpose, Military |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | Datamate L-Tek |
| Kustantaja | Beryllium Copper |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board or Cable |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | 12.0µin (0.30µm) |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Receptacle |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.079' (2.00mm) |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 16 |
| Syötetyyppi | Female Socket |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.202' (5.14mm) |
| Grip Range | 800V |
| taajuus vakaus | 0.118' (3.00mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Polyester, Glass Filled |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | 7.23mm, 7.85mm |
| kytkimen Factor | 0.079' (2.00mm) |
| Color - Enhanced | -55°C ~ 125°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |