
| Mfr# | M80-8201705 |
|---|---|
| Mfr. | Harwin |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 17POS 2MM |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Harwin Inc. M80-8201705: sta |
| lomakkeissa | 1.M80-8201705.pdf |
|---|---|
| 2.M80-8201705.pdf | |
| 3.M80-8201705.pdf |
| Osa numero | M80-8201705 |
|---|---|
| Valmistaja | Harwin |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 17POS 2MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.M80-8201705.pdf 2.M80-8201705.pdf 3.M80-8201705.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | - |
| topologia | Latch Lock |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | - |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Circular |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Vastus @ 0 ° C | - |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | Datamate L-Tek |
| Kustantaja | Phosphor Bronze |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board or Cable |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | 29.5µin (0.75µm) |
| Pin pituus | 1 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Plug |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.079" (2.00mm) |
| tarrakoon | Shrouded - 4 Wall |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 17 |
| Syötetyyppi | Male Pin |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.219" (5.56mm) |
| Grip Range | 120V |
| taajuus vakaus | 0.215" (5.46mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Halkaisija - Runko OD | - |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Polyester, Glass Filled |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | 7.23mm, 7.85mm, 10.2mm, 13.51mm |
| kytkimen Factor | - |
| Color - Enhanced | -55°C ~ 125°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |