| Mfr# | M52-5111945 |
|---|---|
| Mfr. | Harwin |
| Kuvaus | CONN RCPT 38POS 0.05 GOLD PCB |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Harwin Inc. M52-5111945: sta |
| lomakkeissa | 1.M52-5111945.pdf |
|---|---|
| 2.M52-5111945.pdf | |
| 3.M52-5111945.pdf | |
| 4.M52-5111945.pdf | |
| 5.M52-5111945.pdf |
| Osa numero | M52-5111945 |
|---|---|
| Valmistaja | Harwin |
| Kuvaus | CONN RCPT 38POS 0.05 GOLD PCB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.M52-5111945.pdf 2.M52-5111945.pdf 3.M52-5111945.pdf 4.M52-5111945.pdf 5.M52-5111945.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | - |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | - |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Rectangular |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | General Purpose, Medical, Telecommunications |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | Archer M52 |
| Kustantaja | Phosphor Bronze |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | - |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Receptacle |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.050' (1.27mm) |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 38 |
| Syötetyyppi | Forked |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.335' (8.51mm) |
| Grip Range | - |
| taajuus vakaus | 0.110' (2.79mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.100' (2.54mm) |
| Color - Enhanced | -40°C ~ 105°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |