KotiTuotteetoptoelektroniikkaLED-ilmaisin - DiskreettiEAST1005GA1
EAST1005GA1 Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
EAST1005GA1
Mfr# EAST1005GA1
Mfr. Everlight Electronics
Kuvaus LED YELLOW/GREEN CLEAR 2SMD
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa Everlight Electronics Co Ltd EAST1005GA1: sta
lomakkeissa 1.EAST1005GA1.pdf
  2.EAST1005GA1.pdf
  3.EAST1005GA1.pdf
Pyydä tarjous
  • Varastossa:10834 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero EAST1005GA1
Valmistaja Everlight Electronics
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 10834 pcs
lomakkeissa 1.EAST1005GA1.pdf 2.EAST1005GA1.pdf 3.EAST1005GA1.pdf
Leveys - Kaiken Pattern Colorless
Jännite - erittely (min) 2.05V
Rakenne 575nm
Shell Size - Insert 0402 (1005 Metric)
Viite Tyyppi -
Arvioinnit -
Ohjelma SRAM Bytes Clear
Pitch - Mating Yellow-Green
Suuntautuminen 574nm
ISBN Rectangle with Flat Top
hystereesi 2-SMD
Ulkopuolen kosketusmateriaali 120°
Digitaaliset I / O Lines 1.00mm x 0.50mm
Nykyinen - Modulaatio 1.00mm L x 0.50mm W
Controller Type Standard
Yhteydenotto End 40mcd
Closure System 0.45mm
Cell Resistance (Min) @ Tumma 20mA