KotiTuotteetvastuksetChip Resistor - Pinta-asennusVSRP2512S1-R025F
VSRP2512S1-R025F Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
VSRP2512S1-R025F
Mfr# VSRP2512S1-R025F
Mfr. Cyntec / Delta Electronics
Kuvaus RES 0.025 OHM 1% 1W 2512
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa Delta Electronics/Cyntec VSRP2512S1-R025F: sta
lomakkeissa
Pyydä tarjous
  • Varastossa:797 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero VSRP2512S1-R025F
Valmistaja Cyntec / Delta Electronics
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 797 pcs
lomakkeissa
Shell Size - Insert 2512 (6432 Metric)
Viite Tyyppi Automotive AEC-Q200, Current Sense
Arvioinnit VSRP
Q @ Freq 2
Plug Type ±250ppm/°C
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce ±1%
Tulo kapasitanssi 25 mOhms
hystereesi 2512
Nykyinen - Modulaatio 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Ota yhteys matkatavaraan Thick Film
Color - Enhanced -55°C ~ 155°C
Color - Cap AEC-Q200
CMRR, PSRR (Typ) 0.031" (0.80mm)
Saatavilla Taajuusalue 1W