KotiTuotteetoptoelektroniikkaNäyttömoduulit - LED-merkki ja numeerinenCDDA30RR1W
CDDA30RR1W Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
CDDA30RR1W
Mfr# CDDA30RR1W
Mfr. ChromeLED
Kuvaus DISPLAY 7SEG 0.30" DUAL RED 10DI
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa ChromeLED CDDA30RR1W: sta
lomakkeissa CDDA30RR1W.pdf
Pyydä tarjous
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero CDDA30RR1W
Valmistaja ChromeLED
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 0 pcs
lomakkeissa CDDA30RR1W.pdf
Jännite - erittely (min) 2V
Test Frequency 0.30" (7.62mm)
Rakenne 640nm
hihna päättyminen 7-Segment
Shell Size - Insert 10-DIP
Takapaneelin Wire Connection 72mW
Arvioinnit -
Pitch - Mating Red
Pitch - Cable Common Anode
Nykyinen - Modulaatio 0.591" H x 0.610" W x 0.283" D (15.00mm x 15.50mm x 7.20mm)
Yhteydenotto End 8mcd
Cell Resistance (Min) @ Tumma 10mA