KotiTuotteetvastuksetChip Resistor - Pinta-asennusRM10F66R5CT
RM10F66R5CT Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
RM10F66R5CT
Mfr# RM10F66R5CT
Mfr. CAL-CHIP ELECTRONICS INC.
Kuvaus RES SMD 66.5 OHM 1% 1/8W 0805
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa Cal-Chip Electronics, Inc. RM10F66R5CT: sta
lomakkeissa
Pyydä tarjous
  • Varastossa:50000 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero RM10F66R5CT
Valmistaja CAL-CHIP ELECTRONICS INC.
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 50000 pcs
lomakkeissa
Shell Size - Insert 0805 (2012 Metric)
Viite Tyyppi -
Arvioinnit RM
Q @ Freq 2
Plug Type ±100ppm/°C
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce ±1%
Tulo kapasitanssi 66.5 Ohms
hystereesi 0805
Nykyinen - Modulaatio 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ota yhteys matkatavaraan Thick Film
Color - Enhanced -55°C ~ 155°C
Color - Cap -
CMRR, PSRR (Typ) 0.024" (0.60mm)
Saatavilla Taajuusalue 0.125W, 1/8W