
| Mfr# | 94544-121HLF |
|---|---|
| Mfr. | Amphenol Commercial (Amphenol ICC) |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Amphenol ICC (FCI) 94544-121HLF: sta |
| lomakkeissa | 1.94544-121HLF.pdf |
|---|---|
| 2.94544-121HLF.pdf |
| Osa numero | 94544-121HLF |
|---|---|
| Valmistaja | Amphenol Commercial (Amphenol ICC) |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.94544-121HLF.pdf 2.94544-121HLF.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | - |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | - |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Vastus @ 0 ° C | 0.330' (8.38mm) |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | BERGSTIK® II |
| Kustantaja | Phosphor Bronze |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board |
| Virtalähteen tyyppi | Gold or Gold, GXT™ |
| Virta (dBm) | 30.0µin (0.76µm) |
| Pin pituus | 1 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Header |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.100' (2.54mm) |
| tarrakoon | Unshrouded |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 21 |
| Syötetyyppi | Male Pin |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.100' (2.54mm) |
| Grip Range | - |
| taajuus vakaus | 0.130' (3.30mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Halkaisija - Runko OD | 0.550' (13.97mm) |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | - |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | - |
| Color - Enhanced | - |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |