KotiTuotteetKiteet, Oskillaattorit, Resonaattoritoskillaattorit3QHTF57-20.000-PD
3QHTF57-20.000-PD Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
3QHTF57-20.000-PD
Mfr# 3QHTF57-20.000-PD
Mfr. Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Kuvaus 20.0 MHz XO 3.3V 7.0X5.0 MM PD
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa Mercury Electronics Ind. Co. Ltd 3QHTF57-20.000-PD: sta
lomakkeissa
Pyydä tarjous
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero 3QHTF57-20.000-PD
Valmistaja Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 0 pcs
lomakkeissa
Leveys - Aktiivinen 20 MHz
Katsoo Area ±50ppm
Vaihtokytkentä LVCMOS
Koko / Dimension XO (Standard)
Shell Size - Insert 4-SMD, No Lead
Probe Material -
Paneeli Reikäpituus 22mA
Lukumäärä Yhteydet Standby (Power Down)
hystereesi -
Suhteellinen kosteus Crystal
Nykyinen suhde 3.3V
Nykyinen - Modulaatio 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Color - Enhanced -40°C ~ 85°C