KotiTuotteetKiteet, Oskillaattorit, Resonaattoritoskillaattorit3QHTF53-74.945-PD
3QHTF53-74.945-PD Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot
3QHTF53-74.945-PD
Mfr# 3QHTF53-74.945-PD
Mfr. Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Kuvaus 74.945 MHz XO 3.3V 5.0X3.2 MM PD
RoHs-tila
Lisää tietoa Lisää tietoa Mercury Electronics Ind. Co. Ltd 3QHTF53-74.945-PD: sta
lomakkeissa
Pyydä tarjous
  • Varastossa:0 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call
Kuvaus
Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Tuoteparametri
Osa numero 3QHTF53-74.945-PD
Valmistaja Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 0 pcs
lomakkeissa
Leveys - Aktiivinen 74.945 MHz
Katsoo Area ±50ppm
Vaihtokytkentä LVCMOS
Koko / Dimension XO (Standard)
Shell Size - Insert 4-SMD, No Lead
Probe Material -
Paneeli Reikäpituus 26mA
Lukumäärä Yhteydet Standby (Power Down)
hystereesi -
Suhteellinen kosteus Crystal
Nykyinen suhde 3.3V
Nykyinen - Modulaatio 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Color - Enhanced -40°C ~ 85°C