| Mfr# | 951230-8622-AR |
|---|---|
| Mfr. | 3M |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 30POS 2MM |
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa 3M 951230-8622-AR: sta |
| lomakkeissa | 1.951230-8622-AR.pdf |
|---|---|
| 2.951230-8622-AR.pdf |
| Osa numero | 951230-8622-AR |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | CONN HEADER VERT 30POS 2MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | RoHS yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 1531 pcs |
| lomakkeissa | 1.951230-8622-AR.pdf 2.951230-8622-AR.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | 39.4µin (1.00µm) |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Tin |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Vastus @ 0 ° C | 0.173" (4.40mm) |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | 951 |
| Kustantaja | Copper Alloy |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | Flash |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Header |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.079" (2.00mm) |
| tarrakoon | Unshrouded |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 30 |
| Syötetyyppi | Male Pin |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.060" (1.52mm) |
| Grip Range | - |
| taajuus vakaus | 0.110" (2.79mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Halkaisija - Runko OD | 0.343" (8.70mm) |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Thermoplastic |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.079" (2.00mm) |
| Color - Enhanced | -55°C ~ 125°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |