| Mfr# | 150240-6001-TB |
|---|---|
| Mfr. | 3M |
| Kuvaus | CONN RCPT 40POS 0.079 GOLD PCB |
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa 3M 150240-6001-TB: sta |
| lomakkeissa | 1.150240-6001-TB.pdf |
|---|---|
| 2.150240-6001-TB.pdf |
| Osa numero | 150240-6001-TB |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | CONN RCPT 40POS 0.079 GOLD PCB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | 1.150240-6001-TB.pdf 2.150240-6001-TB.pdf |
| Jännite / Virta - Tuotos 2 | All |
| Ilmanvaihto | 200.0µin (5.08µm) |
| topologia | Push-Pull |
| Paksuus - teoreettinen | Solder |
| Tekstin väri | Tin-Lead |
| Kiertokulma - sähkö, mekaaninen | Square |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | - |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | 1502 |
| Kustantaja | Copper Alloy |
| Etenemisviive (Max) | Board to Board or Cable |
| Virtalähteen tyyppi | Gold |
| Virta (dBm) | 30.0µin (0.76µm) |
| Pin pituus | 2 |
| Toimintaelämä | - |
| Lukumäärä Keys | Receptacle |
| Määrä 5-Tie Point Terminals | 0.079" (2.00mm) |
| LO taajuus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | 40 |
| Syötetyyppi | Female Socket |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.177" (4.50mm) |
| Grip Range | 500VDC |
| taajuus vakaus | 0.055" (1.40mm) |
| Fan Lisävaruste tyyppi | Black |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain | Thermoplastic |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| kytkimen Factor | 0.079" (2.00mm) |
| Color - Enhanced | -55°C ~ 105°C |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Through Hole |