| Mfr# | CGA3E2NP02A220J080AA |
|---|---|
| Mfr. | TDK Corporation |
| Kuvaus | CAP CER 22PF 100V NP0 0603 |
| RoHs-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa TDK Corporation CGA3E2NP02A220J080AA: sta |
| lomakkeissa | 1.CGA3E2NP02A220J080AA.pdf |
|---|---|
| 2.CGA3E2NP02A220J080AA.pdf | |
| 3.CGA3E2NP02A220J080AA.pdf |
| Osa numero | CGA3E2NP02A220J080AA |
|---|---|
| Valmistaja | TDK Corporation |
| Kuvaus | CAP CER 22PF 100V NP0 0603 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 117 pcs |
| lomakkeissa | 1.CGA3E2NP02A220J080AA.pdf 2.CGA3E2NP02A220J080AA.pdf 3.CGA3E2NP02A220J080AA.pdf |
| Paksuus - Liima | 0.035" (0.90mm) |
| Tuki Paneelin paksuus | Cut Tape (CT) |
| Shell Size - Insert | 0603 (1608 Metric) |
| Riviväli - Mating | 22pF |
| RoHS-tila | 40 Weeks |
| Ribbon Leveys | - |
| Vastus - Lähetin Base (R2) (ohmia) | Automotive |
| Viite Tyyppi | High Temperature |
| Arvioinnit | CGA |
| Ohjelmoitava Liput Support | 100V |
| Plug Type | C0G, NP0 |
| Muut nimet | 445-12357-1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | TDK Corporation |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 |
| elohopea | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero | 445-12357-1-ND |
| Input kapasitanssi (Cies) @ Vce | ±5% |
| Jalanjälki | - |
| Flex Voima | Active |
| Nykyinen - Modulaatio | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Color - Enhanced | -55°C ~ 150°C |
| Color - Cap | AEC-Q200 |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Adapter Type | - |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | Surface Mount, MLCC |