| Mfr# | A6X30143395 |
|---|---|
| Mfr. | Siemens |
| Kuvaus | INDICATOR LIGHT. CLEAR |
| RoHs-tila | |
| Lisää tietoa | Lisää tietoa Siemens A6X30143395: sta |
| lomakkeissa | A6X30143395.pdf |
|---|
| Osa numero | A6X30143395 |
|---|---|
| Valmistaja | Siemens |
| Kuvaus | INDICATOR LIGHT. CLEAR |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Saatavana oleva määrä | 0 pcs |
| lomakkeissa | A6X30143395.pdf |
| Leveys - Kaiken Pattern | Colorless |
| Voltage Supply Source | Round |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali) | Screw Terminal |
| Rakenne | - |
| Koko / Dimension | LED |
| Viite Tyyppi | - |
| Arvioinnit | 3SU1 |
| R 25 ° C | 0.88" (22.30mm) |
| Ohjelma SRAM Bytes | Clear |
| Toimintaelämä | IP20, IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13 |
| Lukumäärä liitospinteisiin | 24V |
| Huomautus | Clear |
| Kiinnitysreikien halkaisija | - |
| ISBN | Round with Flat Top |
| Ulkopuolen kosketusmateriaali | - |
| Digitaaliset I / O Lines | 22.00mm Dia |
| Yhteydenotto End | 900 ~ 1400mcd |
| Color - Cap | AC/DC |